Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
EN

Diversity Officers Faculteiten

Iedere faculteit heeft een eigen identiteit. Daarom hebben zij ieder een eigen Diversity Officer die samen met hun medewerkers en studenten het diversiteitsbeleid binnen de faculteit van onderaf bepaalt.

Faculteit Economie en Bedrijfskunde (FEB)

Siri Boe-Lillegraven
s.n.boe-lillegraven@uva.nl

Lees het interview met Siri Boe-Lillegraven

Faculteit Geesteswetenschappen (FgW)

Carlos Reijnen
C.W.C.Reijnen@uva.nl

FDO team lid: Letje Lips
A.R.Lips@uva.nl

FDO team lid: Ghanima Kowsoleea
g.s.j.r.kowsoleea@uva.nl 

Faculteit Maatschappij- en Gedragswetenschappen (FMG)

Marieke Brand
M.E.Brand@uva.nl

Faculteit Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica (FNWI)

Machiel Keestra
Diversiteit aan de FNWI (Op de medewerkerssite)
Diversity-Science@uva.nl

Faculteit der Rechtsgeleerdheid (FdR)

Wike Been
W.M.Been@uva.nl

Lees het interview met Wike Been

Bekijk de facultaire diversiteitspagina

Faculteit Tandheelkunde (ACTA)

Inge van der Stap
I.G.M.vander.stap@acta.nl

Lees het intervieuw met Inge van der Stap

Faculteit Geneeskunde (AMC)

Ilja Swets
i.swets@amc.uva.nl

Jeanine Suurmond
j.suurmond@amc.uva.nl

Lees het interview met Jeanine Suurmond en Ilja Swets